Nic ciekawego o mnie

RUSZA FORUM STRONY !!!!

Serdecznie wszystkich zapraszam !!

neurologia.fora.plA jeśli możecie, wysyłajcie link do strony lub forum swoim znajomym, którzy są zainteresowani takimi tematami - niech wie jak najwięcej osób!!! :)
Pozdrawiam gorąco i.... liczę na Was! :)


Witam


Siedzę nad kartką papieru i myślę, co tu o sobie napisać... Choć nie wiem po co.. bo kto to będzie czytał? hehe, ale skoro już piszę, to naskrobię coś dalej :)
Jak już wiadomo po treści strony, mam świra na punkcie neurologii i w przyszlości zamierzam nim zostać i zrobić tą stronkę bardziej profesjonalną niż teraz...
Poza neurologią istnieje jeszcze siatkówka, informatyka, .... i jeszcze wiele innych, ale raczej nie ma sensu wymieniać ich tutaj :D (oprócz tego jestem cudowna, inteligentna, mądra, oczytana, miła, pracowia i... skromna :D) nie no.. oczywiście, że żartowałam ;)
Bo cóż mogę o sobie napisać.. jestem jaka jestem, kogoś denerwuję, kogoś rozweselam, ktoś nie może beze mnie żyć a reszta chciałaby zabić :D Słowa to tylko słowa :) więc na tym chyba kończę swą.. jakże rozbudowaną charakterystykę :D
Mogę tylko dodać że :
- dziękuję wszystkim za otrzymywane cały czas meile
co prawda, nie jestem lekarzem jeszcze i nie mogę we wszystkich Waszych opisywanych problemach pomagać, ale jeśli chcecie, to piszcie do mnie, zawsze staram się pomagać choćbym miala poruszyć niebo i ziemie.. albo zwoływać konferencje w szpitalach :D (co już raz miało miejsce dzięki mojemu kochanemu znajomemu )
Po prostu nie mogę obiecać, że uda mi się pomóc, ale zawsze warto spróbować :)

Pozdrawiam, Natalii


P